Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > 744C083151JTR
744C083151JTR
744C083151JTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 744C083151JTR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 744C083151JTR
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 150 OHM 2012
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4291 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 744C083151JTR Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 150 OHM 2012 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4291 pcs Tietolomake 741-746 Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm) Sarja 744
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 150 Virta Per Element 125mW