Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > 744C083390JP
744C083390JP
744C083390JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 744C083390JP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 744C083390JP
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 39 OHM 2012
(Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs
Product parameter
Osa numero 744C083390JP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 39 OHM 2012 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 934543 pcs Tietolomake 740-746(C,X) Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm) Sarja 744
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 39 Virta Per Element 125mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2012, Concave, Long Side Terminals
Muut nimet 744C083390JPTR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Vastukset 4 Lukumäärä Pins 8
Asennustyyppi Surface Mount Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 39 Ohm ±5% 125mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2012, Concave, Long Side Terminals Circuit Type Isolated