Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > 744C083750JP
744C083750JP
744C083750JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 744C083750JP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 744C083750JP
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 75 OHM 2012
(Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs
Product parameter
Osa numero 744C083750JP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 75 OHM 2012 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 803159 pcs Tietolomake 740-746(C,X) Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm) Sarja 744
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 75 Virta Per Element 125mW