Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > 745C101183JP
745C101183JP
745C101183JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 745C101183JP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 745C101183JP
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 8 RES 18K OHM 2512
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero 745C101183JP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 8 RES 18K OHM 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 720411 pcs Tietolomake 740-746(C,X) Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm) Sarja 745
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 18k Virta Per Element 62.5mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Vastukset 8
Lukumäärä Pins 10 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 26 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 18k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals Circuit Type Bussed