Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > 752083472GPTR7
752083472GPTR7
752083472GPTR7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 752083472GPTR7 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 752083472GPTR7
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 8SRT
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero 752083472GPTR7 Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 8SRT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 79765 pcs Tietolomake 752 Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±2%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm) Sarja 752
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 4.7k Virta Per Element 160mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8-SRT
Muut nimet 752-083-4.7KPTR
752083472GPTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Vastukset 4 Lukumäärä Pins 8
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 15 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.100" (2.53mm) Yksityiskohtainen kuvaus 4.7k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SRT