Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > 752101223GP
752101223GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 752101223GP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 752101223GP
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 9 RES 22K OHM 10SRT
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero 752101223GP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 9 RES 22K OHM 10SRT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 47449 pcs Tietolomake 752 Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±2%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm) Sarja 752
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 22k Virta Per Element 80mW
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 10-SRT
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Vastukset 9
Lukumäärä Pins 10 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.100" (2.53mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 22k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 10-SRT Circuit Type Bussed