Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > 752123220GP
752123220GP
752123220GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 752123220GP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 752123220GP
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 6 RES 22 OHM 12SRT
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero 752123220GP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 6 RES 22 OHM 12SRT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 56154 pcs Tietolomake 752 Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±2%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm) Sarja 752
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 22 Virta Per Element 160mW