Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > 752181222GP
752181222GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 752181222GP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 752181222GP
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 16 RES 2.2K OHM 18DRT
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero 752181222GP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 16 RES 2.2K OHM 18DRT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 57344 pcs Tietolomake 752 Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±2%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm) Sarja 752
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 2.2k Virta Per Element 80mW
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 18-DRT
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Vastukset 16
Lukumäärä Pins 18 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.100" (2.53mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 16 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 18-DRT Circuit Type Bussed