Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > 752201103GPTR13
752201103GPTR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 752201103GPTR13 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 752201103GPTR13
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 18 RES 10K OHM 20DRT
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero 752201103GPTR13 Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 18 RES 10K OHM 20DRT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 82945 pcs Tietolomake 752 Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±2%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm) Sarja 752
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 10k Virta Per Element 80mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 20-DRT
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Vastukset 18
Lukumäärä Pins 20 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.100" (2.53mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 10k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 18 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 20-DRT Circuit Type Bussed