Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > 752203101GP
752203101GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 752203101GP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 752203101GP
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 10 RES 100 OHM 20DRT
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero 752203101GP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 10 RES 100 OHM 20DRT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 50914 pcs Tietolomake 752 Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±2%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm) Sarja 752
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 100 Virta Per Element 160mW
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 20-DRT
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Vastukset 10
Lukumäärä Pins 20 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.100" (2.53mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 100 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 10 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 20-DRT Circuit Type Isolated