Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > 752241473GP
752241473GP
752241473GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 752241473GP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 752241473GP
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 22 RES 47K OHM 24DRT
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero 752241473GP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 22 RES 47K OHM 24DRT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 56909 pcs Tietolomake 752 Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±2%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm) Sarja 752
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 47k Virta Per Element 80mW
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 24-DRT
Muut nimet 752-241-47KPBK
752241473GPB
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Vastukset 22 Lukumäärä Pins 24
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.100" (2.53mm) Yksityiskohtainen kuvaus 47k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 22 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 24-DRT