Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > 753091222JP
753091222JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 753091222JP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 753091222JP
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 9SRT
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero 753091222JP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 9SRT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 39857 pcs Tietolomake 753 Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.270" L x 0.080" W (6.86mm x 2.03mm) Sarja 753
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 2.2k Virta Per Element 40mW
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 9-SRT
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Vastukset 8
Lukumäärä Pins 9 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.100" (2.53mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2k Ohm ±5% 40mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 9-SRT Circuit Type Bussed