Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > 753163472GP
753163472GP
753163472GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 753163472GP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 753163472GP
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 16DRT
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero 753163472GP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 16DRT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 41172 pcs Tietolomake 753 Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±2%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.245" L x 0.080" W (6.22mm x 2.03mm) Sarja 753
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 4.7k Virta Per Element 80mW
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 16-DRT
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Vastukset 8
Lukumäärä Pins 16 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.100" (2.53mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-DRT Circuit Type Isolated