Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > 766141201GP
766141201GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 766141201GP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 766141201GP
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 13 RES 200 OHM 14SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
840 pcs
Product parameter
Osa numero 766141201GP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 13 RES 200 OHM 14SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 104396 pcs Tietolomake 766 Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±2%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm) Sarja 766
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 200 Virta Per Element 80mW
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Muut nimet 766-141-R200P Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Vastukset 13 Lukumäärä Pins 14
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.069" (1.75mm) Yksityiskohtainen kuvaus 200 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)