Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > 766141563GP
766141563GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 766141563GP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 766141563GP
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 13 RES 56K OHM 14SOIC
Product parameter
Osa numero 766141563GP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 13 RES 56K OHM 14SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 88269 pcs Tietolomake 766 Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±2%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm) Sarja 766
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 56k Virta Per Element 80mW
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Muut nimet 766-141-R56KP Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Vastukset 13 Lukumäärä Pins 14
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.069" (1.75mm) Yksityiskohtainen kuvaus 56k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)