Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > 766143183GP
766143183GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 766143183GP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 766143183GP
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 7 RES 18K OHM 14SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
840 pcs
Product parameter
Osa numero 766143183GP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 7 RES 18K OHM 14SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 83648 pcs Tietolomake 766 Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±2%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm) Sarja 766
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 18k Virta Per Element 160mW
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Vastukset 7
Lukumäärä Pins 14 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.069" (1.75mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 18k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Circuit Type Isolated