Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > 766143472GP
766143472GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 766143472GP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 766143472GP
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 14SOIC
Product parameter
Osa numero 766143472GP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 14SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 93800 pcs Tietolomake 766 Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±2%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm) Sarja 766
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 4.7k Virta Per Element 160mW
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Muut nimet 766-143-R4.7KP Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Vastukset 7 Lukumäärä Pins 14
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.069" (1.75mm) Yksityiskohtainen kuvaus 4.7k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)