Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > 766161272GP
766161272GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 766161272GP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 766161272GP
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 15 RES 2.7K OHM 16SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
833 pcs
Product parameter
Osa numero 766161272GP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 15 RES 2.7K OHM 16SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 91693 pcs Tietolomake 766 Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±2%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm) Sarja 766
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 2.7k Virta Per Element 80mW
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Muut nimet 766-161-R2.7KP Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Vastukset 15 Lukumäärä Pins 16
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.069" (1.75mm) Yksityiskohtainen kuvaus 2.7k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)