Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > 766161684GP
766161684GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 766161684GP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 766161684GP
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 15 RES 680K OHM 16SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
833 pcs
Product parameter
Osa numero 766161684GP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 15 RES 680K OHM 16SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 84523 pcs Tietolomake 766 Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±2%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm) Sarja 766
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 680k Virta Per Element 80mW
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Vastukset 15
Lukumäärä Pins 16 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.069" (1.75mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 680k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Circuit Type Bussed