Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > 766163222GP
766163222GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 766163222GP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 766163222GP
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 16SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs49 pcs98 pcs147 pcs
294 pcs539 pcs1029 pcs5047 pcs
Product parameter
Osa numero 766163222GP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 16SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 90015 pcs Tietolomake 766 Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±2%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm) Sarja 766
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 2.2k Virta Per Element 160mW
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Muut nimet 766-163-R2.2KP Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Vastukset 8 Lukumäärä Pins 16
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.069" (1.75mm) Yksityiskohtainen kuvaus 2.2k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)