Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > 767141332GP
767141332GP
767141332GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 767141332GP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 767141332GP
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 13 RES 3.3K OHM 14SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
1008 pcs
Product parameter
Osa numero 767141332GP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 13 RES 3.3K OHM 14SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 96568 pcs Tietolomake 767 Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±2%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm) Sarja 767
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 3.3k Virta Per Element 100mW
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)