Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > 767141821GP
767141821GP
767141821GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 767141821GP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 767141821GP
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 13 RES 820 OHM 14SOIC
Product parameter
Osa numero 767141821GP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 13 RES 820 OHM 14SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 80162 pcs Tietolomake 767 Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±2%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm) Sarja 767
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 820 Virta Per Element 100mW
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)