Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > 767143224GP
767143224GP
767143224GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 767143224GP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 767143224GP
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 7 RES 220K OHM 14SOIC
Product parameter
Osa numero 767143224GP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 7 RES 220K OHM 14SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 85334 pcs Tietolomake 767 Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±2%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm) Sarja 767
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 220k Virta Per Element 200mW
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Vastukset 7
Lukumäärä Pins 14 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.093" (2.36mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 220k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Circuit Type Isolated