Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > 767161152GP
767161152GP
767161152GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 767161152GP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 767161152GP
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 15 RES 1.5K OHM 16SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
1032 pcs
Product parameter
Osa numero 767161152GP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 15 RES 1.5K OHM 16SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 92987 pcs Tietolomake 767 Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±2%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) Sarja 767
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 1.5k Virta Per Element 100mW
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)