Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > 767161182GP
767161182GP
767161182GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 767161182GP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 767161182GP
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 15 RES 1.8K OHM 16SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
1032 pcs
Product parameter
Osa numero 767161182GP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 15 RES 1.8K OHM 16SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 104184 pcs Tietolomake 767 Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±2%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) Sarja 767
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 1.8k Virta Per Element 100mW
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Vastukset 15
Lukumäärä Pins 16 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.093" (2.36mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 1.8k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Circuit Type Bussed