Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > 767161512GP
767161512GP
767161512GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 767161512GP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 767161512GP
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 15 RES 5.1K OHM 16SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs43 pcs86 pcs129 pcs
258 pcs516 pcs1032 pcs5031 pcs
Product parameter
Osa numero 767161512GP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 15 RES 5.1K OHM 16SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 69048 pcs Tietolomake 767 Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±2%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) Sarja 767
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 5.1k Virta Per Element 100mW
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)