Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > 767163393GP
767163393GP
767163393GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 767163393GP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 767163393GP
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 8 RES 39K OHM 16SOIC
Product parameter
Osa numero 767163393GP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 8 RES 39K OHM 16SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 78774 pcs Tietolomake 767 Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±2%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) Sarja 767
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 39k Virta Per Element 200mW
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)