Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > 768141203GP
768141203GP
768141203GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 768141203GP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 768141203GP
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 13 RES 20K OHM 14SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
1008 pcs
Product parameter
Osa numero 768141203GP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 13 RES 20K OHM 14SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 91777 pcs Tietolomake 768 Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±2%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm) Sarja 768
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 20k Virta Per Element 100mW
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Vastukset 13
Lukumäärä Pins 14 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.071" (1.80mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 20k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Circuit Type Bussed