Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > Lämpö - Lämmöneristys > APF40-40-10CB
APF40-40-10CB
APF40-40-10CB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta APF40-40-10CB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero APF40-40-10CB
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus HEATSINK LOW-PROFILE FORGED
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero APF40-40-10CB Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus HEATSINK LOW-PROFILE FORGED Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 23511 pcs Tietolomake A01 Laminating AdhesiveAER, APF Series Datasheet~
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 1.575" (40.00mm)
Tyyppi Top Mount Lämmönkesto @ Natural -
Lämmönkesto @ Forced Air Flow 2.50°C/W @ 200 LFM Muoto Square, Fins
Sarja APF Tehonkulutus @ lämpötilan nousun -
paketti Jäähdytetty Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) Muut nimet 294-1159
APF404010CB
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) materiaali Finish Black Anodized
materiaali Aluminum Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Pituus 1.575" (40.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus Off Base (korkeus Fin) 0.370" (9.40mm) Halkaisija -