Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > ATS20BSM-1
ATS20BSM-1
ATS20BSM-1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ATS20BSM-1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ATS20BSM-1
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 20.0000MHZ 50PF SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero ATS20BSM-1 Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 20.0000MHZ 50PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 313295 pcs Tietolomake ATS(-SM) Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm) Sarja ATS-SM
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case HC-49/US Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 13 Weeks
Load Kapasitanssi 50pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.169" (4.30mm) Taajuussietoisuus ±30ppm
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 20MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 20MHz ±30ppm Crystal 50pF 30 Ohms HC-49/US