Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > TC70M3C32K7680
TC70M3C32K7680
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TC70M3C32K7680 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TC70M3C32K7680
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC XO 32.768KHZ HCMOS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero TC70M3C32K7680 Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC XO 32.768KHZ HCMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 73679 pcs Tietolomake TC70 Series
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 1.8V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Sarja TC70 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead
ulostulo HCMOS Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.063" (1.60mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 32.768kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 32.768kHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 3mA