Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > TF322P32K7680R
TF322P32K7680R
TF322P32K7680R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TF322P32K7680R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TF322P32K7680R
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs
Product parameter
Osa numero TF322P32K7680R Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 113778 pcs Tietolomake TF32 Series
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi kHz Crystal (Tuning Fork)
Koko / Dimension 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm) Sarja TF32