Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > TFPM1P32K7680R
TFPM1P32K7680R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TFPM1P32K7680R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TFPM1P32K7680R
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero TFPM1P32K7680R Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 191015 pcs Tietolomake TFPM Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi kHz Crystal (Tuning Fork)
Koko / Dimension 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm) Sarja TFPM
Arvioinnit - Pakkaus / Case 4-SOJ, 5.50mm pitch
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Toimintatapa Fundamental
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Load Kapasitanssi 12.5pF
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.098" (2.50mm)
Taajuussietoisuus ±10ppm taajuus vakaus -
Taajuus 32.768kHz Yksityiskohtainen kuvaus 32.768kHz ±10ppm Crystal 12.5pF 4-SOJ, 5.50mm pitch