Koti > Tuotteet > Äänituotteet > kaiuttimet > CDM-15008
CDM-15008
CDM-15008
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CDM-15008 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CDM-15008
Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus SPEAKER 8OHM 250MW TOP PORT 87DB
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero CDM-15008 Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus SPEAKER 8OHM 250MW TOP PORT 87DB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6003 pcs Tietolomake CDM-15008
Kategoria Äänituotteet Tyyppi General Purpose
päättyminen Spring Type teknologia Magnetic
Koko / Dimension 0.591" Dia (15.00mm) Muoto Round
Sarja CDM Arvioinnit -
Teho - Rated 250mW Virta - Max 500mW
Port Sijainti Top Pakkaus Tray
Muut nimet 102-2496
CDM15008
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Magnet Nd-Fe-B Materiaali - Cone Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
impedanssi 8 Ohms Korkeus - Istuva (Max) 0.138" (3.50mm)
Taajuusalue 720Hz ~ 20kHz Taajuus - Self Resonant 900Hz
Tehokkuus - dBA 92.00 Tehokkuus - tyyppi Sound Pressure Level (SPL)
Tehokkuus - testaus 300mW/100mm Yksityiskohtainen kuvaus 8 Ohms General Purpose Speaker 250mW 720Hz ~ 20kHz Top Round 87dB