DPD055050-P9N
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DPD055050-P9N luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DPD055050-P9N
Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5.5V 3W
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 6023 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero DPD055050-P9N Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5.5V 3W Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 6023 pcs Tietolomake
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino -
Voltage - lähtö 5.5V Jännite - Input 120VAC
Koko / Dimension 2.36" L x 1.99" W x 1.61" H (60.0mm x 50.5mm x 41.0mm) Sarja -
Region Käytössä North America Virta (wattia) 2.8W
Polarisaatio Negative Center Ulostuloliitin Barrel Plug, 1.1mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm
Muut nimet DPD055050P9N Käyttölämpötila -
Ei kuormaa virrankulutusta - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Syötetyyppi Fixed Blade tuloliitin NEMA 1-15P
muoto Wall Mount tehokkuus -
Yksityiskohtainen kuvaus 5.5V 2.8W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Nykyinen - Output (Max) 500mA
Johdon pituus 72" (1.83m) Hyväksynnät -