DPD090010-P12P-SZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DPD090010-P12P-SZ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DPD090010-P12P-SZ
Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 900MW
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero DPD090010-P12P-SZ Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 900MW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4179 pcs Tietolomake DPD090010-P1-SZ
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino -
Voltage - lähtö 9V Jännite - Input 120VAC
Koko / Dimension 2.15" L x 1.67" W x 1.46" H (54.6mm x 42.5mm x 37.0mm) Sarja -
Region Käytössä North America Virta (wattia) 900mW
Polarisaatio Positive Center Ulostuloliitin Barrel Plug, 0.7mm I.D. x 2.35mm O.D. x 9.5mm
Muut nimet DPD090010P12PSZ Käyttölämpötila -
Ei kuormaa virrankulutusta - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Fixed Blade tuloliitin NEMA 1-15P
muoto Wall Mount tehokkuus -
Yksityiskohtainen kuvaus 9V 900mW AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Nykyinen - Output (Max) 100mA
Johdon pituus 72" (1.83m) Hyväksynnät -