Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > PSF-155-B-CF
PSF-155-B-CF
PSF-155-B-CF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PSF-155-B-CF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PSF-155-B-CF
Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus AC/DC CONVERTER 2X13.8V 5V 155W
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero PSF-155-B-CF Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus AC/DC CONVERTER 2X13.8V 5V 155W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4076 pcs Tietolomake PSF-155 Series
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 5V Jännite - Tuotos 2 13.8V
Jännite - Tuotos 1 13.8V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 5.10" L x 3.84" W x 1.48" H (129.5mm x 97.5mm x 37.5mm) Sarja PSF-155
Virta (wattia) 155W Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 3 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
tehokkuus 85% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 3 Output 13.8V 13.8V 5V 6.2A, 2.88A, 3A 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 6.2A, 2.88A, 3A Hyväksynnät CE, cURus, TUV