V7803-500
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta V7803-500 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | V7803-500 |
|---|---|
| Valmistaja | CUI, Inc. |
| Kuvaus | DC DC CONVERTER 3.3V 1.65W |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 5 pcs | 20 pcs | 40 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 60 pcs | 100 pcs | 260 pcs | 500 pcs | ||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | V7803-500 | Valmistaja | CUI, Inc. |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | DC DC CONVERTER 3.3V 1.65W | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 16798 pcs | Tietolomake | V78-500 Series |
| Kategoria | Virtalähteet - Board Mount | Jännite - Tuotos 3 | - |
| Jännite - Tuotos 2 | - | Jännite - Tuotos 1 | 3.3V |
| Jännite - tulo (Min) | 4.75V | Jännite - tulo (Max) | 28V |
| Tyyppi | Linear Regulator Replacement | Koko / Dimension | 0.45" L x 0.30" W x 0.40" H (11.4mm x 7.6mm x 10.2mm) |
| Sarja | V78-500 | Virta (wattia) | 1.65W |
| Pakkaus | Tube | Pakkaus / Case | 3-SIP Module |
| Muut nimet | 102-1708 656-90839R V7803500 |
Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Lähdöt | 1 | Asennustyyppi | Through Hole |
| ominaisuudet | OTP, SCP | tehokkuus | 90% |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 4.75V - 28V Input | Nykyinen - Output (Max) | 500mA |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
V7803W-500 - valmistajat:
CUI, Inc. - Kuvaus:
DC DC CONVERTER 3.3V 1.65W - Varastossa:
11146
- Osa#:
V7803-1500 - valmistajat:
CUI, Inc. - Kuvaus:
DC DC CONVERTER 3.3V 4.95W - Varastossa:
11820
V7803-500-SMT-TR - valmistajat:
V7803-500-SMT - valmistajat:
DC DC CONVERTER 3.3V 500MA - Varastossa: