Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > VGS-35B-12
VGS-35B-12
VGS-35B-12
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta VGS-35B-12 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero VGS-35B-12
Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus AC-DC 35 W 12 VDC SINGLE OUTPUT
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero VGS-35B-12 Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus AC-DC 35 W 12 VDC SINGLE OUTPUT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7397 pcs Tietolomake VGS-35B Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 1.5kV
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 3.90" L x 3.23" W x 1.18" H (99.0mm x 82.0mm x 30.0mm) Sarja VGS-35B
Virta (wattia) 36W Muut nimet 102-4966
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Vaadittu vähimmäiskuormitus - Valmistajan toimitusaika 13 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Adjustable Output, Universal Input
tehokkuus 85% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 3A 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 3A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.