Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > VOF-225A-15
VOF-225A-15
VOF-225A-15
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta VOF-225A-15 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero VOF-225A-15
Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus AC/DC CONVERTER 15V 120W/225W
(Yhdysvaltain dollareina)
72 pcs
Product parameter
Osa numero VOF-225A-15 Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus AC/DC CONVERTER 15V 120W/225W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1055 pcs Tietolomake VOF-225A Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 15V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - Input 80 ~ 264 VAC Tyyppi Open Frame
Koko / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 1.00" H (101.6mm x 50.8mm x 25.4mm) Sarja VOF-225A
Virta (wattia) 120W (225W Forced Air) Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Vaadittu vähimmäiskuormitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Adjustable Output, PFC, Standby Output, Universal Input tehokkuus 92%
Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 15A 80 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 15A