Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > VOF-300-12-CNF
VOF-300-12-CNF
VOF-300-12-CNF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta VOF-300-12-CNF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero VOF-300-12-CNF
Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus AC-DC, 300 W, 12 VDC, SINGLE OUT
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 749 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
60 pcs
Product parameter
Osa numero VOF-300-12-CNF Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus AC-DC, 300 W, 12 VDC, SINGLE OUT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 749 pcs Tietolomake VOF-300 Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 5.35" L x 3.46" W x 1.59" H (136.0mm x 88.0mm x 40.4mm) Sarja VOF-300
Virta (wattia) 200W (300W Forced Air) Käyttölämpötila -40°C ~ 80°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Vaadittu vähimmäiskuormitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 25A 90 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 25A