2DDR-100SF0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2DDR-100SF0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 2DDR-100SF0 |
|---|---|
| Valmistaja | Cannon |
| Kuvaus | MICRO DD 100POS SKT |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 2DDR-100SF0 | Valmistaja | Cannon |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | MICRO DD 100POS SKT | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4717 pcs | Tietolomake | Microminiature 2D Catalog2D Series Datasheet |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Shell Size, Connector asettelu | 5 (DD, D) Double Density |
| Kuorimateriaali, Finish | Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium | Shell Finish Paksuus | - |
| Sarja | Micro, 2D | Pakkaus | Bulk |
| Muut nimet | 2DDR100SF0 I2DDR-100SF0 |
Käyttölämpötila | -55°C ~ 85°C |
| Rivien | 4 | Joitakin paikkoja | 100 |
| Huomautus | Contacts Not Included | Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| liitäntäsykleillä | - | Lyijytön tila / RoHS-tila | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Tulosuoja | - | laippa Ominaisuus | Housing/Shell (Unthreaded) |
| ominaisuudet | - | Dielectric Material | Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, Double Density Connector 100 Position | Yhteydenotto Tyyppi | Signal |