Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > CA02COME24-28S
CA02COME24-28S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CA02COME24-28S luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CA02COME24-28S
Valmistaja ITT Cannon, LLC
Kuvaus CONN RCPT 24POS BOX MNT W/SKTS
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero CA02COME24-28S Valmistaja ITT Cannon, LLC
Kuvaus CONN RCPT 24POS BOX MNT W/SKTS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4701 pcs Tietolomake CA-COM CatalogCA02COME24-28S Drawing
Kategoria Liittimet, Liitännät Jännite - Rated 200VAC, 250VDC
Kirjoita attribuutit IP65 - Dust Tight, Water Resistant päättyminen Solder Cup
Sarja MIL-DTL-5015, CA-COM RoHS-tila Bulk
Muut nimet CA02COME2428S Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Joitakin paikkoja 24 Asennustyyppi Panel Mount, Flange
Valmistajan osanumero CA02COME24-28S Suuri halkaisija Mukana 24-28
ominaisuudet - Laajennettu kuvaus 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Kuvaus CONN RCPT 24POS BOX MNT W/SKTS Nykyinen arvostelu 22A