Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > CA06F18-10P
CA06F18-10P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CA06F18-10P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CA06F18-10P
Valmistaja Cannon
Kuvaus ER 4C 4#12 PIN PLUG
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 2287 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero CA06F18-10P Valmistaja Cannon
Kuvaus ER 4C 4#12 PIN PLUG Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 2287 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Sarja *
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Position Circular Connector
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:CA06F18-1P
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN PLUG 10POS W/PINS
  • Varastossa:4205
  • Osa#:CA06F14S-7S
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN PLUG 3POS W/SOCKETS
  • Varastossa:2824
  • Osa#:CA06F16S-8S
  • Kuvaus:CONN PLUG 5POS W/SOCKETS