Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > CA3102E22-19SWB
CA3102E22-19SWB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CA3102E22-19SWB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CA3102E22-19SWB
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 3723 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero CA3102E22-19SWB Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 3723 pcs Tietolomake CA3102E22-19SWB Drawing
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 50V
päättyminen Solder Cup suojaus -
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 22-19
Shell-materiaali Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Sarja MIL-DTL-5015, CA-B Pakkaus Bulk
Muut nimet CA3102E2219SWB
ICA3102E22-19SWB
Suuntautuminen W
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 14
Asennustyyppi Panel Mount Asennus Ominaisuus Flange
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja IP67 - Dust Tight, Waterproof ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Reverse Bayonet Lock Yksityiskohtainen kuvaus 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Nykyinen arvostelu 22A Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Silver Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
Väri Olive Drab
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:CA3102E22-1P
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN RCPT MALE 2POS SOLDER CUP