Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > CIR06AF-22-23P
CIR06AF-22-23P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CIR06AF-22-23P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CIR06AF-22-23P
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 918 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero CIR06AF-22-23P Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 918 pcs Tietolomake Veam CIR Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus -
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 22-23
Shell-materiaali Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Sarja MIL-DTL-5015, CIR Pakkaus Bulk
Suuntautuminen N (Normal) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Joitakin paikkoja 8 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Cable Clamp kiinnitys tyyppi Bayonet Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Nykyinen arvostelu 23A