DA24658-15
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DA24658-15 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DA24658-15
Valmistaja ITT Cannon, LLC
Kuvaus DSUB DA DEEP STRT B/S 50U G
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 290 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DA24658-15 Valmistaja ITT Cannon, LLC
Kuvaus DSUB DA DEEP STRT B/S 50U G Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 290 pcs Tietolomake D-Sub Accessories Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Käyttö -
Päättymisnestepaksuus Assembly Hardware, Cable Clamp Sarja -
plating 180° Joitakin paikkoja 15
materiaali Brass Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Valmistajan osanumero DA24658-15 sukupuoli -
ominaisuudet - Laajennettu kuvaus 15 Position One Piece Backshell Connector 180°
Kuvaus DSUB DA DEEP STRT B/S 50U G Yhteydenotto Koko Gold
Väri - lisävaruste tyyppi One Piece Backshell
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:DA2610100L
  • valmistajat:Panasonic
  • Kuvaus:DIODE GEN PURP 80V 100MA SOD882