Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DAM11X1PNA222
DAM11X1PNA222
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DAM11X1PNA222 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DAM11X1PNA222
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 11POS VERT SLDR
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DAM11X1PNA222 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 11POS VERT SLDR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5218 pcs Tietolomake DAM11X1PNA222 DatasheetCombo D Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A) - 11C1, 11W1 Kuorimateriaali, Finish Steel, Gold Plated
Sarja Combo D®, D*M Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 11 (10 + 1 Coax) Asennustyyppi Through Hole
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Coax and Signal