Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub, D-muotoiset liittimet - kotelot > DAMA15SNMK52F0
DAMA15SNMK52F0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DAMA15SNMK52F0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DAMA15SNMK52F0
Valmistaja Cannon
Kuvaus DSUB 15 F CRIMP NM F0 GOLD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DAMA15SNMK52F0 Valmistaja Cannon
Kuvaus DSUB 15 F CRIMP NM F0 GOLD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1483 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A)
Kuorimateriaali, Finish Brass, Gold Plated Shell Finish Paksuus -
Sarja D*MA Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 15 Huomautus Contacts Not Included
Asennustyyppi Panel Mount liitäntäsykleillä -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Dielectric Material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Yksityiskohtainen kuvaus Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 15 Position