Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub, D-muotoiset liittimet - kotelot > DAMAM-15S-F0
DAMAM-15S-F0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DAMAM-15S-F0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DAMAM-15S-F0
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN DSUB RCPT 15POS HSG
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 10639 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DAMAM-15S-F0 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN DSUB RCPT 15POS HSG Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 10639 pcs Tietolomake DAMAM-15S-F0
Kategoria Liittimet, Liitännät Shell Size, Connector asettelu 1 (DE, E) High Density
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Shell Finish Paksuus -
Sarja 24308-Style, D*MAM Pakkaus Bulk
Muut nimet 051531-0016
DAMAM15SF0
IDAMAM15SF0
IDAMAM15SF0-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 15
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
liitäntäsykleillä 500 Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Dielectric Material Thermoplastic Yksityiskohtainen kuvaus Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 15 Position